FIFA 17 – co miała nam do zaoferowania?

Premiera najnowszej odsłony piłki nożnej w wykonaniu EA odbyła się 27 września 2016 roku. Już teraz jednak dostajemy mnóstwo zagrywek marketingowych od wydawcy, co jeszcze bardziej wzbudza nasz apetyt na nową fifę. Co prawda wszyscy znają niedoskonałość obecnej edycji, jednak ci sami wszyscy wyczekują nowości kolejnej edycji.

Na co mogą liczyć gracze Fify 17?

Czekają nas przynajmniej jedna nowość i jedna duża zmiana. EA postanowiło wprowadzić do rozgrywki tryb kariery, nazwany The Journey. Gracz będzie miał szansę wcielić się w nastoletniego adepta szkółki piłkarskiej w angielskiej Premier League. Chłopak należy do trzeciej generacji sławnej piłkarskiej rodziny i nie zamierza zawieść oczekiwań. W trakcie gry, będziemy podejmować różne decyzje, które z kolei będą miał znaczny wpływ na dalsze wydarzenia w naszej karierze. Zdecydujemy, w którym klubie zagramy. Spotkamy po drodze takie postacie jak Jose Mourinho czy Pep Guardiola. EA da nam szansę stworzenia legendy angielskiej piłki, Alexa Huntera.

Uważasz się za dobrego gracza w serię gier FIFA od EA Sports? W takim razie już teraz zapisz się na stronie https://infotarnow.pl na turniej FIFY w Tarnowie.

Ogromną zmianą jest natomiast zmiana silnika graficznego na Frostbite. Z pewnością odbije się to w gameplayu i ogólnej jakości rozgrywki. Dodatkowo możemy liczyć na nowe możliwości wykonywania stałych fragmentów gry. Zyskamy większą swobodę w rozgrywaniu rzutów różnych czy wykonywaniu rzutów karnych. Poza tym EA zapowiada standardowo zwiększenie sztucznej inteligencji zawodników z naszej drużyny, dodatkowe animacje, czy też lepszy system kontaktu z zawodnikiem drużyny przeciwnej. Ogólnie mówiąc, to co zawsze plus zmiana silnika i tryb fabularny.