Najlepsze gry multiplayer na komputer

Dzisiejsze czasy to czasy gier komputerowych, ponieważ zarówno dzieci, jak i dorośli sporą ilość czasu spędzają właśnie w ten sposób. Gry multiplayer zdominowały świat gier wideo. Gier multi jest bardzo sporo i dla każdego jest niemalże coś w każdym rodzaju. Gry są dla każdego, dla osób początkujących, jak i dla osób, które wręcz są maniakami gier wideo. Podajemy kilka popularnych gier multiplayer na rynku:

1. Rocket League

To gra futurystyczna akcji, w której grasz za kierownicą, która wyposażona jest w rakietowy silnik pojazdów. Bohaterowie gry biorą udział w potyczkach, który opiera się na grze piłkarskiej.

2. Battlefield

Gra komputerowa typu first -person shooter. Strzelanina z cyklu pierwszoosobowa, która akcja dzieje się w wojennych realiach.

3. Minecraft

Gra w otwartym świecie, survivalowa otoczka . Gra pozwala na budowanie i niszczenie obiektów. Recenzję tej gry i wyjaśnioną genezę jej popularności znajdziesz w artykule na www.informator24.pl.

4. Mortal Kombat 11

Wciągająca gra na zasadzie bijatyki, która wciąga na bardzo długie godziny.  Mortal Kombat składa się z dwóch biegunów, gdzie toczy się bijatyka, która nie pozwala na błędy.

5. Fifa

Tą grę wszyscy znają i kochają, kto nie lubi grać w realistycznego meczu, który rozgrywa się między drużynami.

6. Overwatch

Gra drużynowa, gdzie występuje plejada bohaterów.

7. Heroes of the Storm

Gra polega na pracy drużyny, które toczą walkę w dążeniu bazy przeciwnika. Każda drużyna występuje w składzie 5 osobowym i każdy wciela się w innego bohatera.

8. Roblox

To gra z pewnością nie należy do klasycznych gier komputerowych, ale warto ją wypróbować.

9.World of Warcraft

Gra przenosi bohaterów do zniszczeń i starganego wojną świata Azeroth.

10. Super Mario Party

Gra zabawna planszowa, w które biorą udział 4 osobowa, która rozgrywana jest w turowych ruchach i wyścigach.